Egzamin na Kartę Rowerową w szkołach, czas zacząć!
Od maja rozpoczynają się egzaminy na kartę rowerową, które są ujęte w podstawie programowej dla klas VI. Uczniowie Szkoły Katolickiej, Szkoły Podstawowej nr 15 i Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Jeleniej Górze egzamin na karę rowerową mają już za sobą.
Pod bacznym okiem strażników miejskich Jacka Dziedzińskiego, Artura Chmielewskiego oraz nauczycieli, uczniowie prezentowali swoje umiejętności jazdy na rowerze oraz znajomość przepisów ruchu drogowego, zdobywając swoje pierwsze uprawnienia do poruszania się po drogach publicznych rowerem i elektryczną hulajnogą.
Nie było łatwo, ale ostatecznie wszyscy zaliczyli z wynikiem pozytywnym swój pierwszy drogowy egzamin.
Przed nami kolejne szkoły w których czekają na nas uczniowie chętni do zdobycia karty rowerowej.









