16 maja, 2026 | Rzecznik SM

„Majówka z Handlówką”

Dzisiaj (16.05) od godziny 10.00 na ulicy 1 Maja odbyła się druga edycja pikniku pod nazwą „ Majówka z Handlówką” której organizatorem był Zespół Szkół Technicznych i Branżowych „Handlówka”.

Na zaproszenie organizatorów strażnicy miejscy uczestniczyli w pikniku wystawiając mini miasteczko drogowe, gdzie dzieci mogły skorzystać z jazdy rokarami, ale też prowadzone były pogadanki o bezpiecznym zachowaniu na drodze i w życiu codziennym.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Pani Dyrektor Renacie Rachwał i gronu pedagogicznemu.