18 maja, 2026 | Rzecznik SM

Przedszkolaki w Straży Miejskiej

W poniedziałek (18.05) przed południem przedszkolaki z grupy Smerfów Miejskiego Przedszkola nr 2 w Jeleniej Górze gościły w siedzibie Straży Miejskiej. Dzieci odwiedziły nas w ramach poznawania zawodów oraz służb mundurowych. Z bliska zapoznały się pracę dyżurnego oraz co najbardziej je zainteresowało, pracę monitoringu miejskiego, ale też dowiedziały się czym zajmuje się strażnik miejski i z jakimi służbami współpracuje. Na zakończenie każdy z przedszkolaków otrzymał od nas odblaskową przywieszkę.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.