Straż Miejska w Jeleniej Górze - ul. Armii Krajowej 19, 58-500 Jelenia Góra

Bezpieczne wakacje

Jesteś: Bezpieczne wakacje
Aug 15, 2019

Bezpieczne wakacje - sierpień 2019

Kolejne spotkanie Strażników Miejskich odbyło się w ramach prowadzonych działań pn. Bezpieczne wakacje. Tym razem Straż Miejska uczestniczyła w zorganizowanej akcji na Placu Ratuszowym przez Biuro Bezpieczeństwa Drogowego z Łodzi oraz Grupę Ubezpieczeniową Compensa z Warszawy.

Na placu Ratuszowym zostały postawione namioty w/w instytucji w których odbywały się zajęcia związane z pokazami ratownictwa medycznego przy prowadzeniu na fantomach pokazów udzielania pierwszej pomocy. Ratownicy z CBD pokazywali i uczyli zasad. Swoich sił podczas festynu na fantomie próbowali dorośli i młodzież zgromadzona na Placu Ratuszowym. Pierwsza pomoc powinna być udzielana przez każdą osobę, która ma choć podstawową wiedzę na jej temat. Prowadząc pokazy ratownicy mówili....... Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy? To ona może uratować komuś życie - pomóc przetrwać do przyjazdu karetki.

Strażnicy Miejscy mieli okazję brać udział w tych pokazach i dowiedzieć się o zasadach bezpiecznego udzielania pierwszej pomocy.

Grzegorz Rybarczyk

Autor: admin

WAŻNE LINKI

Straż Miejska w Jeleniej Górze

Armii Krajowej 19

50-500 Jelenia Góra

75 7525162, 75 7647145
75
7647146

Godziny pracy Straży Miejskiej

Poniedziałek - Niedziela:

Całodobowo


Zostańmy w kontakcie