Straż Miejska w Jeleniej Górze - ul. Armii Krajowej 19, 58-500 Jelenia Góra

Bezpieczne wakacje

Jesteś: Bezpieczne wakacje
Aug 28, 2019

Bezpieczne wakacje - podsumowanie

Kończące się wakacje to czas na podsumowania akcji, które odbyły się w okresie wakacyjnym oraz przeprowadzenie ostatnich spotkań z dziećmi z półkolonii, przedszkoli oraz dziećmi które nie uczestniczą w zorganizowanych zajęciach wakacyjnych.

Na Placu Ratuszowym odbyło się ostatnie spotkanie z dziećmi z centrum miasta. W przygotowanych zajęciach przez Straż Miejską, Komendę Miejską Policji, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej, Aresztu Śledczego, Powiatową Inspekcję Sanitarno Epidemiologiczną uczestniczyli dzieci z Przedszkola Niepublicznego Bajka, z Miejskiego Przedszkola nr 2 oraz przybyłe na Plac Ratuszowy . Układanie mega puzzli, miasteczko rokardowe, zajęcia ze strażakami, policjantką czy spotkanie z funkcjonariuszami Aresztu Śledczego były dla przybyłych uczestników dużą atrakcję. W okresie wakacyjnym Straż Miejska przygotowywała zajęcia nie tylko na Placu Ratuszowym ale również Placu Piastowskim, Górze Szybowcowej, Osiedlowym Domu Kultury, Transgranicznym Ośrodku Sportu, Termach Cieplickich.

Ostatnie spotkanie wakacyjne odbędzie się w Termach Cieplickich w dniu 30.08.2019r. o godzinie 10.00 na terenie byłego przedszkola "Zaczarowany Parasol". Serdecznie zapraszamy.

st. inspektor Grzegorz Rybarczyk

Autor: admin

WAŻNE LINKI

Straż Miejska w Jeleniej Górze

Armii Krajowej 19

50-500 Jelenia Góra

75 7525162, 75 7647145
75
7647146

Godziny pracy Straży Miejskiej

Poniedziałek - Niedziela:

Całodobowo


Zostańmy w kontakcie